יום ג', י’ בטבת תשע”ט
דף הבית אודות טפסים חנות האיגוד הטבות לחברים פוליסת העל רישום לאתר יצירת קשר
 
 
 
 
 
13:09 (07/12/18) איגוד מקצועות העיסוי
הידע על גופך ואורחות חייך יכול להיות ההבדל בין חיים עם או בלי כאב
ניתן לצפות במצגת בגוף הכתבה!! פרטים נוספים טונדה 0505704792
קרא עוד...
הלן סדנה למטפלים במגע המתמקדת באזור כף רגל וקרסול. הסדנה מתקיימת ב 12.12.18 בשריגים, בברכה, אבי סדנת טיפול בכף רגל וקרסולסדנת טיפול בכף רגל וקרסול אבי בחט0544306930 http://avibahat.com/
קרא עוד...
סדר היום לכנס0830: הרשמה09:00-09:45: שיטת "סוטאי" פיזיותרפיה יפנית מסורתית על ידי טונדה עאתבא10:00-11:00: גילעד שימרון –"אורטופדיה רגשית"11:00-11:30: הפסקה11:30-12:30: גיבעוו פלד "s.t.b."
קרא עוד...
"כאב הוא מורכב, לא חד ערכי, משתנה ומאוד פרסונלי."# כאב יכול להיות גורם משמעותי בעצירת תהליך החלמה מכל גורם ראשוני שהוא. אם למשל קיבלתי מכה חזקה מאוד (מקור ראשוני) שיצרה נעילה של מערכות שריר, אחרי מספר ימים של מצב זה, המוח יתחיל לפרש את הנעילה ככאב. זו דרכו לגרום לנו להתייחס ולטפל.# עכשיו אם הכאב הראשוני גרם לי לצליעה, הכאב המשני גורם לי לדאגה ובמשך התייחסות מוגברת לאזור ובכך משמר את תמונת הכאב בראש ואף עלול להגביר את הכאב עקב מעגל הכאב. כאב עלול לייצר השפעות נלוות המונעות החלמה כגון: העדר שינה עקב דאגה (מצב בו מהגוף נמנע המצב העיקרי בו הוא מחלים ומטפל בעצמו), לחץ רגשי/נפשי המעורר את תחושת הטראומה ומחזק את מעגל הכאב ועוד.יש עוד קישורים והקשרים על מהות הכאב, למה יש להתייחס אליו בפני עצמו ולמה יש לטפל בו בכל מקרה ומצב ואולי הכי חשוב להבין כי:"כאב הוא מורכב, לא חד ערכי, משתנה ומאוד פרסונלי."
קרא עוד...
כנס סתיו של איגוד מקצועות העיסוי יום ג 27/11/18 בשעה 09:00 במלוןQ בחוף פולג שבנתניה. מורים באיגוד ושיטות שפותחו או שוכללו על ידם ומוכיחות את עצמם סדנת הסתיו תפגיש אותנו עם שתי שיטות ושני מורים.
קרא עוד...
אסיפה כללית דחופה נדרשת בעקבות המהלכים מול רשם החברות לקבלת אישור ניהול תקין
קרא עוד...
מטפלים יקרים שלום וברכה, בימים אלו מתבצעות עבודות תחזוקה ושדרוג באתר האיגוד
קרא עוד...
חברות וחברי איגוד יקרות ויקרים,* שמי שי בן נון, ועם פרישתו של דרור זעירה שהיה יו"ר האיגוד משך 10 שנים נכנסתי אני לתפקידו, לתועלת כולנו (כך אני מקווה ולשם אחתור).
קרא עוד...
הכנס השנתי עלה השנה על הציפיות החברים השכילו והשפיעו
קרא עוד...
הרגע הצטרפתי לקמפיין: הגדרת מקצועות המגע כמקצוע (אסדרה) ובידולו מתעשיית המין.ממש חשוב לי שתוסיפו גם את השם שלכם לתמיכה בנושא החשוב הזה. כל שם שנוסף עוזר לקדם את הקמפיין ומגדיל את הסיכויים שלנו להשיג את השינוי שאנחנו רוצים.אז תצטרפו אלי ותחתמו על הקמפיין הזה?
קרא עוד...
אני מקדם בברכה כל אחד ואחת מכם. אבקש את עזרתכם חברים יקרים בהבנת חשיבות האיגוד. להזכירכם, ככל שיהיו יותר חברים כך נוכל להשפיע יותר על דעת הקהל, על רמת מוסדות הלימוד ועל רמת המטפלים במגע בארץ. להלן כמה עיניינים דחופים העומדים על הפרק:ראשית, אני מזמין כל אחד ואחת מכם להצטרף ולהיות חלק מוועד המנהל ולהיות שותף לדיון.שנית אנו שוקדים כרגע על בניית אתר חדש לאיגוד שהקו המנחה שלנו הוא לצור דף אישי לכל אחד מהחברים שיוכלו באופן עצמאי לעדכן את הפרטים כולל תמונות, קישורים, צור קשר, חוות דעת, האתר יהיה מותאם למובייל ומי שיחפש מטפל יוכל למצוא אותו לפי אזור מגוריו לאתר יהיה גם קישור לפייסבוק.
קרא עוד...
10:07 (11/08/17) איגוד מקצועות העיסוי
אסא כשר (2003) הגדיר אתיקה מקצועית בצורה הבאה: תפיסה סדורה של האידיאל המעשי של ההתנהגות במסגרת מקצועית שהיא מסגרת מוגדרת של פעילות אנושית מיוחדת.
10:05 (27/05/16) איגוד מקצועות העיסוי
החלפת שם האיגוד!מורשי חתימה! ועדת קבלה לאיגוד! ועד המנהל ! ו.ביקורת! יור האיגוד! דרור זאירה!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
חשוב לדעת!!!
הטבות לחברים
חברים כותבים
אודות האיגוד
מידע לציבור
מטפלים מוכרים
מורים מוכרים
בתי ספר מוכרים
קורסים מוכרים
בטאון האיגוד ומאמרים
הרצאות מקצועיות
לוח דרושים ולוח פרסום
הקוד האתי
פרוטוקולים
גלריית תמונות
מכתבים לחברים
יד שניה חברים
סרטונים
תקנון האיגוד