איגוד מקצועות העיסוי

פורטל איגוד מקצועות העיסוי והמעסים

כנס מיקצועי יום עיון ואסיפה כללית של איגוד מקצועות העיסוי בישראל .

ביום העיון נכיר שתי שיטות שונות הנוגעות בכתף: בפעילות היומיומית שלנוכיצד היא יכולה לצאת מאיזון? המרצים ביום העיון יתנו הרצאה המתארת את השיטה וצורת החשיבה של הטיפול !! תרגול בתרגול מעשי: נתנסה בטכניקה אותה נוכל להביא לחדר הטיפולים שלנו!!

חשוב לדעת!!!

למהירי החלטה 31/01/19-8 סדנת כוסות רוח הנחה לנרשמים דרך האתר אצל נטשה במזכרית האיגוד ימים א-ה 14.00-18.00

לבקשתכם סדנת כוסות רוח בבית הספר לפיזיותרפיה באסף הרופא

בבקשה לשמור ביומן 15/02/2018 כנס ואסיפה שנתית

בקרוב מאוד נפרסם את תוכן הכנס ! בינתיים נגיד ברוכה הבא מרינה פובולוצקי המביאה רוח חיה ורעננה המייצגת אותנו בדיוני הכנסת בנושא של השימוש בעיסוי בעל אופי מיני!!! פרטים נוספים ביום יתפרסמו ביום א' בבוקר! אנחנו שוקדים על שינוי האתר ובנייתו מחדש כגולת הכותרת היא דפי רשת אישיים לחברים הרשומים באיגוד כל מטפל החבר באיגוד יקבל לניהולו האישי דף אישי בו יוכל לכתוב על עצמו להציג תמונות ולקבל תגובות וכו'

הצטרפו לקמפיין: הגדרת מקצועות המגע כמקצוע (אסדרה) ובידולו מתעשיית המין..

הרגע הצטרפתי לקמפיין: הגדרת מקצועות המגע כמקצוע (אסדרה) ובידולו מתעשיית המין.ממש חשוב לי שתוסיפו גם את השם שלכם לתמיכה בנושא החשוב הזה. כל שם שנוסף עוזר לקדם את הקמפיין ומגדיל את הסיכויים שלנו להשיג את השינוי שאנחנו רוצים.אז תצטרפו אלי ותחתמו על הקמפיין הזה?

הטבות לחברים

ידע לחברי האיגוד

הוצאת ידע מציעה לחברי האיגוד מבחר ספרות מקצועית בתחום העיסוי, רפואה סינית, אנטומיה וספרי העשרה נוספים במחירים מיוחדים לחברים.

ספר שמנים אתרים

כמה מילים על הספר: הספר נולד לאחר עבודה של מספר שנים, והוא נולד באהבה גדולה ספר ברמה מקצועית גבוהה, ויחד עם זאת מיועד גם למי שלא למד ארומתרפיה.הספר מכיל מידע מקיף בנושא הכימיה, למי שמעונין להעמיקובלי קשר לכימיה, תחת כל כותרת של שמן תמצאו את פעולותיולפי קטגוריות מסודרות ומובנות: מערכת הנשימה, מערכת העיכול, נפשי ועודיש בספר מידע גם אודות שמני נשא

הטבה מיוחדת מישראכרט

חבר/ת איגוד מקצועות העיסוי בישראל, קבוצת ישראכרט מזמינה אותך להתחיל לקבל תשלום בכרטיסי אשראי בקלות ובמהירות, באמצעות הסמארטפון!יש להביא ת.ז ותצלום צק על מנת להצטרף בכנס ולזכות בהטבה.

אודות האיגוד

ברוכים הבאים לפורטל איגוד מקצועות העיסוי בישראל

איגוד מקצועות העיסוי בישראל נוסד בשנת 1992 ומטרתו היא להוות ארגון גג למטפלים העוסקים בתחומי העיסוי בישראל. האיגוד מייצג את המטפלים בעיסוי בהתאם לסטנדרטים הראויים הקבועים בתקנון האגודה. סטנדרטים אלה קובעים את מס' שעות הלימוד הנדרשות לכל רמת חברות (תלמיד, מתמחה, מוסמך, בכיר), ובנוסף הם גם קובעים מי הוא מורה מוכר או בית ספר מוכר ע"י האיגוד. הנכם מוזמנים להיכנס מעת לעת לאתר ולהתעדכן במידע שוטף.

כפתורים

מודעות פרסום אמצע

מטפלים מוכרים

ויקטוריה וולקוב

מטפלת מוסמכת

מורים מוכרים

נטע קולט

מורה לעיסוי משנת 2006 עיסוי שוודי ,רפואי

ליבה קלייבלן

מורה בשיטת ליבבלנס /קרניו בלאנס

הרצאות מקצועיות

שבת שלום לחברי האיגוד מדי שבוע נעלה פה באתר כתבות מעניינות היום נציג את אבי בחט מורה בכיר בעיסוי אינטגרטיבי, מורה לשיטת טרייגר ולאיטגרציה מיבנית. כנסו לאתר של אבי fbxu kt, http://avibahat.com/he

אני מזמין את כל מי שיש לו כתבה מעניינת לשלוח לי למייל ואני אפרסם באתר shaibn60@gmail.com תודה ושבת של שלום!! לכם ולבני המשפחה שלכם שי בן נון

כנס אביב/קיץ מקצועי של 'איגוד מקצועות העיסוי בישראל' 15.06.2017 יום ה' במתנס 'בית-דני' (7 ד' ברגל מרכבת ההגנה) )

· אלכס קרטן המרצה הראשי בסדנא שיטת הג'יירו-קינטיקס ג'יירו-קינטיקס מתבססת על התפיסה של תנועות-גוף, קצב, הבעה, נשימה קצבית + התרופה של מוזיקה.

סדנת מבוא לקראת הקורס המיוחד למטפלים במגע בשיטת טרייגר Level 1+2

בסדנה תפגשו את עקרונות השיטה הפועלת גם דרך תנועה – שחרור בתנועה, וגם דרך מגע נעים ומערסל היוצר תנודות קצביות

פרוטוקולים

ישיבת ועד 20/07/17

ישיבת ועד מנהל משתתפים:משתתפים: שי בן נון, נטשה, גבעון פלד, שרית זר אביב, דניאל דריי, דניאל ברק, אבי זלנפרוייד, ג'ודי אברמסון ההחלטות: (יאושרו באסיפת החברים)

ישיבת וועד מנהל 17/08/2016

פרוטוקול אסיפה כללית 30.03.2016

חשוב

פרוטוקול אסיפה כללית 8.02.2016

ישיבת וועד מנהל 08/17

לאישור אסיפה כלליתיצירת מבחן כניסה אינטרנטי לאיגודמספר מאפיין לחבר: מורה! מטפל! בית ספר! הצטרפות לאיגוד

פרוטוקול ישיבה וירטואלית וועד מנהל 24-25.02.2016

גלריית תמונות

מפגש מורים

מפגש מורים במכון וינגייט

כנס איגוד 17.02.2015 מלון גילגל

מכתבים לחברים

מכתב פרישה מתפקיד יו"ר האיגוד

חברות וחברים יקרים שלום רב,בתאריך 8.2.2016 תתקיים אסיפה כללית של האיגוד ובא ייבחר יו"ר חדש שיחליף אותי לאחר כהונה בת שמונה שנים כיו"ר איגוד מקצועות העיסוי בישראל.בשנת 2007 קבלתי עליי את תפקיד יו"ר איגוד מקצועות העיסוי בישראל וכבר אז הגדרתי לעצמי מספר מטרות

דרושים מתנדבים מאזור המרכז והצפון

דרושים מתנדבים מאזור המרכז והצפון (רפלקסולוגים או מעסים ) לטיפולים בחייליהנחל גדוד 50יום ההתנדבות יתקיים ביום שלישי כ"ח בחשוון 10/11/15משעה 9:30 עד 14:00

ניתוק אתר האינטרנט למי שלא חבר

חברים יקרים.כידוע לכם אתר האינטרנט הוא הטבה לחברי האיגוד.ולכן חברים שלא חידשו חברות האתר שלהם יחסם עד חידוש החברות.יום נפלא

מתנדבים בואו להתנדב במרכז לסיוע הוליסטי

מתנדבים בואו להתנדב במרכז לסיוע הוליסטי

דרושים מטפלים ליום ספורט לחיילי צהל באוגדת עזה

החיילים זקוקים לכם..בואו להתנדב ביום הספורט של בסיס רעים שבאוגדת עזה.,במסגרת יום הספורט נטפל בחיילים בתאריך 1.6.2015 החל מהשעה 08:00 עד השעה 12:00 למטפלים תוענק תעודת הוקרה, שי וארוחת צהרים. 
נא לפנות לסלומון ביטון מסיירת המעסים בטלפון - 0506322182

אי חברות בלשכה

חברים יקרים אני כותב לכם כבר מספר פעמיים .האיגוד אינו חבר בלשכה ולכן אין קשר בין הלשכה לאיגוד וכל מי שנרשם ללשכה למרות שאומרים לו שזה כולל את האיגוד זה לא כולל את איגוד מקצועות העיסוי.

מכתב פרישה וכנס איגוד

חברים יקרים.כידוע לכם אני מסיים את תפקידי לאחר שש וחצי שנים.אני פורש בשמחה ובעצב.שמחה כי היגיע זמן להחליף ראש איגוד לכוח חדש ורענן שיצעיד את האיגוד קדימה, שיביא רוח חדשה , כוח חדש ורעיונות חדשים.העצבות היא כי לא הגעתי לכל המטרות שרציתי להגיע.

אתר האיגוד הוא פלטפורמה מעולה לקדם אתכם כמטפלים.

חברי איגוד יקריםאתר האיגוד הוא פלטפורמה מעולה לקדם אתכם כמטפלים.בעמוד האישי שלכם באיגוד ניתן לקדם את האתרים הפרטיים שלכם כמו כן גם את דף פייסבוק .כל מי שלא חבר בשנה הנוכחית דף האתר שלו יסגראנא הקדימו להירשם !!!ועדכנו אותנו לגבי אתרים שלכם על מנת שנצרף אותם לעמוד הקיים באתר האיגוד . תודה לאלו שכתבו לנו בנושא האתר שהרחיב את כמות הפניות אליהם .

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA