איגוד מקצועות העיסוי

פורטל איגוד מקצועות העיסוי והמעסים

הכנס היה מוצלח באופן מיוחד, בעיקר תרמו לכך השילוב בין המקום הנעים עם נוף המשקיף לים, האוכל הטעים והמגוון וההרצאות המעולות שכל מי שהיה נתרם מהן רבות.

ב 27/11/2018 התקיים הכנס השנתי של איגוד מקצועות העיסוי במלון Q בנתניה.

חשוב לדעת!!!

בכנס סתיו האחרון קיבלנו אפשרות להנות משיטת הסוטאי על ידיי טונדה עתאבא

ניתן לצפות במצגת בגוף הכתבה!! פרטים נוספים טונדה 0505704792

אבי בחט מקיים סדנת טיפול בכף רגל וכרסול ב12/12/18

הלן סדנה למטפלים במגע המתמקדת באזור כף רגל וקרסול. הסדנה מתקיימת ב 12.12.18 בשריגים, בברכה, אבי סדנת טיפול בכף רגל וקרסולסדנת טיפול בכף רגל וקרסול אבי בחט0544306930 http://avibahat.com/

סדר היום לכנס מקצועי של מורי האיגוד

סדר היום לכנס0830: הרשמה09:00-09:45: שיטת "סוטאי" פיזיותרפיה יפנית מסורתית על ידי טונדה עאתבא10:00-11:00: גילעד שימרון –"אורטופדיה רגשית"11:00-11:30: הפסקה11:30-12:30: גיבעוו פלד "s.t.b."

ב- 27/11/18 עוד 10 ימים! כנס המקצועי של האיגוד. המרצה המרכזי חברינו גבעון פלד בנושא: ידע על כאב יכול להיות תחילת סופו !!!

"כאב הוא מורכב, לא חד ערכי, משתנה ומאוד פרסונלי."# כאב יכול להיות גורם משמעותי בעצירת תהליך החלמה מכל גורם ראשוני שהוא. אם למשל קיבלתי מכה חזקה מאוד (מקור ראשוני) שיצרה נעילה של מערכות שריר, אחרי מספר ימים של מצב זה, המוח יתחיל לפרש את הנעילה ככאב. זו דרכו לגרום לנו להתייחס ולטפל.# עכשיו אם הכאב הראשוני גרם לי לצליעה, הכאב המשני גורם לי לדאגה ובמשך התייחסות מוגברת לאזור ובכך משמר את תמונת הכאב בראש ואף עלול להגביר את הכאב עקב מעגל הכאב. כאב עלול לייצר השפעות נלוות המונעות החלמה כגון: העדר שינה עקב דאגה (מצב בו מהגוף נמנע המצב העיקרי בו הוא מחלים ומטפל בעצמו), לחץ רגשי/נפשי המעורר את תחושת הטראומה ומחזק את מעגל הכאב ועוד.יש עוד קישורים והקשרים על מהות הכאב, למה יש להתייחס אליו בפני עצמו ולמה יש לטפל בו בכל מקרה ומצב ואולי הכי חשוב להבין כי:"כאב הוא מורכב, לא חד ערכי, משתנה ומאוד פרסונלי."

כנס סתיו של איגוד מקצועות העיסוי

כנס סתיו של איגוד מקצועות העיסוי יום ג 27/11/18 בשעה 09:00 במלוןQ בחוף פולג שבנתניה. מורים באיגוד ושיטות שפותחו או שוכללו על ידם ומוכיחות את עצמם סדנת הסתיו תפגיש אותנו עם שתי שיטות ושני מורים.

כינוס אסיפה כללית והרמת כוסית לקראת ראש השנה

אסיפה כללית דחופה נדרשת בעקבות המהלכים מול רשם החברות לקבלת אישור ניהול תקין

הסרת מידע וחומר מפורסם באתר האיגוד

מטפלים יקרים שלום וברכה, בימים אלו מתבצעות עבודות תחזוקה ושדרוג באתר האיגוד

כנס שנתי 02/18 רשמים ותמונות

הכנס השנתי עלה השנה על הציפיות החברים השכילו והשפיעו

הצטרפו לקמפיין: הגדרת מקצועות המגע כמקצוע (אסדרה) ובידולו מתעשיית המין..

הרגע הצטרפתי לקמפיין: הגדרת מקצועות המגע כמקצוע (אסדרה) ובידולו מתעשיית המין.ממש חשוב לי שתוסיפו גם את השם שלכם לתמיכה בנושא החשוב הזה. כל שם שנוסף עוזר לקדם את הקמפיין ומגדיל את הסיכויים שלנו להשיג את השינוי שאנחנו רוצים.אז תצטרפו אלי ותחתמו על הקמפיין הזה?

הטבות לחברים

"בריטס" מוצר מהפכני לטיפול בטוח בשרירים תפוסים

מיוחד לחברי האיגוד ניתן להזמין בתנאים מיוחדים ערכות טיפול במקלות גופרית לשחרור מיידי של שרירים ועוד'...

הטבה מיוחדת מישראכרט

חבר/ת איגוד מקצועות העיסוי בישראל, קבוצת ישראכרט מזמינה אותך להתחיל לקבל תשלום בכרטיסי אשראי בקלות ובמהירות, באמצעות הסמארטפון!יש להביא ת.ז ותצלום צק על מנת להצטרף בכנס ולזכות בהטבה.

אודות האיגוד

ברוכים הבאים לפורטל איגוד מקצועות העיסוי בישראל

איגוד מקצועות העיסוי בישראל נוסד בשנת 1992 ומטרתו היא להוות ארגון גג למטפלים העוסקים בתחומי העיסוי בישראל. האיגוד מייצג את המטפלים בעיסוי בהתאם לסטנדרטים הראויים הקבועים בתקנון האגודה. סטנדרטים אלה קובעים את מס' שעות הלימוד הנדרשות לכל רמת חברות (תלמיד, מתמחה, מוסמך, בכיר), ובנוסף הם גם קובעים מי הוא מורה מוכר או בית ספר מוכר ע"י האיגוד. הנכם מוזמנים להיכנס מעת לעת לאתר ולהתעדכן במידע שוטף.

כפתורים

מודעות פרסום אמצע

מטפלים מוכרים

אמיתי איתן

יסוי הוליסטירפלקסולוגיהארומותרפיהפילטיס

הרצאות מקצועיות

שבת שלום לחברי האיגוד מדי שבוע נעלה פה באתר כתבות מעניינות היום נציג את אבי בחט מורה בכיר בעיסוי אינטגרטיבי, מורה לשיטת טרייגר ולאיטגרציה מיבנית. כנסו לאתר של אבי fbxu kt, http://avibahat.com/he

אני מזמין את כל מי שיש לו כתבה מעניינת לשלוח לי למייל ואני אפרסם באתר shaibn60@gmail.com תודה ושבת של שלום!! לכם ולבני המשפחה שלכם שי בן נון

כנס אביב/קיץ מקצועי של 'איגוד מקצועות העיסוי בישראל' 15.06.2017 יום ה' במתנס 'בית-דני' (7 ד' ברגל מרכבת ההגנה) )

· אלכס קרטן המרצה הראשי בסדנא שיטת הג'יירו-קינטיקס ג'יירו-קינטיקס מתבססת על התפיסה של תנועות-גוף, קצב, הבעה, נשימה קצבית + התרופה של מוזיקה.

סדנת מבוא לקראת הקורס המיוחד למטפלים במגע בשיטת טרייגר Level 1+2

בסדנה תפגשו את עקרונות השיטה הפועלת גם דרך תנועה – שחרור בתנועה, וגם דרך מגע נעים ומערסל היוצר תנודות קצביות

פרוטוקולים

ישיבת ועד 20/07/17

ישיבת ועד מנהל משתתפים:משתתפים: שי בן נון, נטשה, גבעון פלד, שרית זר אביב, דניאל דריי, דניאל ברק, אבי זלנפרוייד, ג'ודי אברמסון ההחלטות: (יאושרו באסיפת החברים)

ישיבת וועד מנהל 17/08/2016

פרוטוקול אסיפה כללית 27/11/2108

סעיף 2: שיתוף פעולה עם התאחדות מקצועות הטיפול בספורט כאב ושיקום תנועתי.עיקרי שיתוף הפעולה:ההתאחדות תרתום לרישום כחברים כמה שיותר מחבריה לאיגוד.ההתאחדות תתזכר בכל כנס/קורס/ימי עיון את שיתוף הפעולה ותמליץ עליו כולל פרסומים שיווקיים.30 ₪ לשנה יתווספו לדמי האיגוד ויועברו להתאחדות לטובת תוכן מקצועי אונליין כולל: סדנאות, הרצאות, ימי עיון, מאמרים, תרגומים ועוד. בשנה הראשונה הנ"ל יהיה ללא תשלום.ההכשרה המקצועית תועבר לידי ההתאחדות במחירים מיוחדים לחברי האיגוד.תשלום דמי החבר לאיגוד יעשה ישירות אליו, תשלום עבור כנסים, ימי עיון והכשרות ישירות להתאחדות. החל מהשנה השנייה יעביר האיגוד תשלום של 30 ₪ בגין חבר לטובת המידע באונליין.

פרוטוקול אסיפה כללית 30.03.2016

חשוב

פרוטוקול אסיפה כללית 8.02.2016

ישיבת וועד מנהל 08/17

לאישור אסיפה כלליתיצירת מבחן כניסה אינטרנטי לאיגודמספר מאפיין לחבר: מורה! מטפל! בית ספר! הצטרפות לאיגוד

פרוטוקול ישיבה וירטואלית וועד מנהל 24-25.02.2016

גלריית תמונות

מפגש מורים

מפגש מורים במכון וינגייט

כנס איגוד 17.02.2015 מלון גילגל

מכתבים לחברים

מכתב פרישה מתפקיד יו"ר האיגוד

חברות וחברים יקרים שלום רב,בתאריך 8.2.2016 תתקיים אסיפה כללית של האיגוד ובא ייבחר יו"ר חדש שיחליף אותי לאחר כהונה בת שמונה שנים כיו"ר איגוד מקצועות העיסוי בישראל.בשנת 2007 קבלתי עליי את תפקיד יו"ר איגוד מקצועות העיסוי בישראל וכבר אז הגדרתי לעצמי מספר מטרות

דרושים מתנדבים מאזור המרכז והצפון

דרושים מתנדבים מאזור המרכז והצפון (רפלקסולוגים או מעסים ) לטיפולים בחייליהנחל גדוד 50יום ההתנדבות יתקיים ביום שלישי כ"ח בחשוון 10/11/15משעה 9:30 עד 14:00

ניתוק אתר האינטרנט למי שלא חבר

חברים יקרים.כידוע לכם אתר האינטרנט הוא הטבה לחברי האיגוד.ולכן חברים שלא חידשו חברות האתר שלהם יחסם עד חידוש החברות.יום נפלא

מתנדבים בואו להתנדב במרכז לסיוע הוליסטי

מתנדבים בואו להתנדב במרכז לסיוע הוליסטי

דרושים מטפלים ליום ספורט לחיילי צהל באוגדת עזה

החיילים זקוקים לכם..בואו להתנדב ביום הספורט של בסיס רעים שבאוגדת עזה.,במסגרת יום הספורט נטפל בחיילים בתאריך 1.6.2015 החל מהשעה 08:00 עד השעה 12:00 למטפלים תוענק תעודת הוקרה, שי וארוחת צהרים. 
נא לפנות לסלומון ביטון מסיירת המעסים בטלפון - 0506322182

אי חברות בלשכה

חברים יקרים אני כותב לכם כבר מספר פעמיים .האיגוד אינו חבר בלשכה ולכן אין קשר בין הלשכה לאיגוד וכל מי שנרשם ללשכה למרות שאומרים לו שזה כולל את האיגוד זה לא כולל את איגוד מקצועות העיסוי.

מכתב פרישה וכנס איגוד

חברים יקרים.כידוע לכם אני מסיים את תפקידי לאחר שש וחצי שנים.אני פורש בשמחה ובעצב.שמחה כי היגיע זמן להחליף ראש איגוד לכוח חדש ורענן שיצעיד את האיגוד קדימה, שיביא רוח חדשה , כוח חדש ורעיונות חדשים.העצבות היא כי לא הגעתי לכל המטרות שרציתי להגיע.

אתר האיגוד הוא פלטפורמה מעולה לקדם אתכם כמטפלים.

חברי איגוד יקריםאתר האיגוד הוא פלטפורמה מעולה לקדם אתכם כמטפלים.בעמוד האישי שלכם באיגוד ניתן לקדם את האתרים הפרטיים שלכם כמו כן גם את דף פייסבוק .כל מי שלא חבר בשנה הנוכחית דף האתר שלו יסגראנא הקדימו להירשם !!!ועדכנו אותנו לגבי אתרים שלכם על מנת שנצרף אותם לעמוד הקיים באתר האיגוד . תודה לאלו שכתבו לנו בנושא האתר שהרחיב את כמות הפניות אליהם .

תקנון האיגוד

תקנון האיגוד

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA