איגוד מקצועות העיסוי בישראל ע"ר

עמותה ללא מטרות רווח – העמותה הציבורית הגדולה ביותר בישראל המאגדת את כל המטפלים במקצועות המגע.

האיגוד קיים כבר 25 שנים ומוכר על ידי כמה מוסדות ציבור כמו משרד העליה והקליטה.

החל משנת 2019 הצבנו לעצמנו מטרה עליונה: לקדם את האסדרה של החוק בישראל בתחום הרפואה המשלימה ומקצועות העיסוי. האסדרה מתבצעת מול הממשלה - משרד הרווחה ומשרד הבריאות.

האסדרה אליה אנו חותרים היא הפתרון היחידי לעתיד המקצוע הטיפול במגע ומשמעותה – שמה שלא יקרה, קורונה, מלחמה או כל דבר אחר: יתייחסו לרפואה המשלימה ולמקצועות העיסוי כאל מקצוע חיוני ויאפשרו לנו לעבוד.

במהלך תקופת הקורונה היינו ועדיין הגוף היחיד שנלחם עבור המטפלים להחרגת הטיפולים כדי שנוכל להמשיך לעבוד ולטפל גם בזמן הסגר. בסגר השלישי הצלחנו לקבל אישור להמשיך לטפל! זאת עשינו בעזרתם של חכ”ים שנרתמו לעזרתנו וממשיכים לפעול בתוך הכנסת לקידום האסדרה ולהכרה והחרגה של המקצוע הכל כך חיוני שלנו. הצלחנו למרות שטרם קיבלנו אסדרה.

מרצה מעביר הרצאה למטפלים בעיסוי

מה האיגוד נותן לנו כמטפלים ולמה חשוב להצטרף?

בימים כתיקונם פעמיים בשנה העברנו כנסים פיזיים עם הרצאות ושיתפנו בהרבה ידע. במהלך תקופת הקורונה העברנו את הכנסים שלנו לזום והוספנו הרצאות ותכנים רבים בנושא ניהול העסק בתקופת המשבר ואפשרנו להרבה מאוד מורים מבתי ספר לשתף את הידע שלהם.

אנחנו באיגוד מפקחים ומגדירים את הסטנדרט של המטפלים בתחום מקצועות העיסוי והמגע. אנו בוחנים את רמת המטפל לפי סטנדרט של שעות לימוד והכשרות שעבר. יחד עם זאת אנו מפקחים ומגדירים את בתי הספר המוכרים על ידי האיגוד וגם את שעות הלימוד לטיפול במגע, ללימודי אנטומיה ועוד.

בתי ספר מוכרים על ידי האיגוד מקבלים מימון משמעותי ממשרד העליה והקליטה עבור תלמידים אשר מוגדרים כעולים חדשים. בתי ספר מוכרים מקבלים מלגה לעולים חדשים של 80% מעלות הלימודים.

בחודש דצמבר 2020 עשינו שת”פ מדהים עם עוד 3 עמותות: רפואה סינית, נטורופטיה ורפלקסולוגיה. המטרה היתה שיתוף ידע והיכרות מקרוב. רבים ממטפלי המגע מטפלים גם בטכניקות רבות נוספות ואכן היתה היענות מדהימה והרבה מאוד ערך ניתן במהלך כנס שנמשך על פני 4 ימים שלמים.

כל חבר איגוד מקבל “מיני סייט” (כרטיס חבר) באתר האיגוד ועל ידי כך מתפרסם ומקודם באופן קבוע על ידי אתר האיגוד.

באתר האיגוד, בפייסבוק ובקבוצות הווטסאפ של חברי האיגוד.

מי שכבר חבר איגוד – נמצא בחוד החנית של הכנסים והפרסומים של האיגוד. אנחנו ממשיכים לתת ערך ולעדכן בכל התפתחות, בעיקר בדברים קריטיים כמו האם מותר לעבוד ומה ההנחיות לעבודה כמטפלים במגע בזמן קורונה. בתוך כל הכאוס הזה אנחנו עושים לכם סדר בכל מה שקורה – זה חשוב ביותר ועוזר לכולנו להיות מאוחדים וגם לשמור על השפיות.

אנחנו באיגוד פועלים למען שת”פ בין בתי ספר במטרה להעצים ולהרחיב את אפיקי הידע עבור כל חברי האיגוד. בימים אלה מוקם “פאנל מומחים שיורכב ממנהלי ומורי בתי הספר בתחום מקצועות העיסוי” במטרה לייש קו וליצור בסיס לתקן אחיד.

מי שלא יהיה חבר איגוד רשום בעת האסדרה, יאלץ לעבור מבחני הכרה כפי שיקבעו בעתיד על ידי משרד העבודה והרווחה ו/או משרד הבריאות.

בחודשים האחרונים ביצענו בדיקה מקיפה של יועץ חיצוני שהשווה את הצעות הביטוח שהאיגוד קיבל משתי חברות שונות המתמחות בביטוח אחריות מקצועית למטפלי המגע. לאחר בדיקה מדוקדקת ולקיחת כל הגורמים בחשבון, החלטנו להמליץ לאיגוד ולחבריו על סוכנות ביטוח גאיה. זה לא רק המחיר זה גם הכיסוי. כל מי שחבר איגוד יקבל את ההטבות ואת המחיר המיוחד.

מי שחבר איגוד יכול להשפיע על תהליך ואופן האסדרה, מהותה, מה היא כוללת ומה היא לא תכלול.

אפשרות לפירסום ובמה שיווקית ייעודית למטפלים וגם לחברות.

מטפל עומד בדוכן מכירות

הטבות לחברי האיגוד

האיגוד פועל למען חבריו ומשיג הטבות רבות במטרה לחזק ולעזור למטפלים לחזור לשגרת החיים והעבודה. לפיכך פנינו למספר גורמים והשגנו לכם הטבות מדהימות.

  • רואת חשבון הנותנת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות לפתיחת תיק וליווי פיננסי.
  • עורך דין הנותן יעוץ משפטי ללא התחייבות בנושא אובדן כושר עבודה או פציעה.
  • יועצ/ת עסקי/ת – הנותן/ת יעוץ וליווי שיווקי לבנית תוכנית עבודה למילוי הקליניקה – שיחה ראשונה ללא התחייבות.
  • כרטיס אשראי ייעודי לחברי האיגוד של חברת MAX Back המקנה לחברי האיגוד מגוון הטבות וגם החזרים כספיים על רכישות.
  • הנחה בפרסום באתר לקידום מטפלים ובשימוש באפליקצית ניהול לקוחות.
  • כרטיס הטבות: מכיל הטבות של חברות – הנחות בקניית ציוד ייעודי לקליניקה וגם אביזרים לתקופת הקורונה.
  • הנחה משמעותית בחשבון טלפון – פרטנר , הנחה של חברת אלכימיסט” קרמים ושמנים לטיפול ועוד.

הצטרפו לאיגוד

הצטרפו לאיגוד כדיי שנוכל יחד לחזק את מעמד מקצועות העיסוי

חיפוש באתר

השאירו פרטים על מנת להצטרף ולהתנדב באיגוד

כנס ראשון לשנת 2024 בכפר הנוער כנות 04/06/2024... אל תפספסו
דילוג לתוכן